Startpagina » Paul Meijering 11e recreatieve 1/8 triatlon 2010 » Uitslag

Uitslag

Finish (zwemmen)

Rugnr. Naam Geslacht Tijd (mm:ss)
1 5 Peter van Liempt M 7:33
2 3 Johnny van Heel M 8:12
3 7 Remy Ebben M 8:22
4 10 Nick Alink M 8:28
5 6 Iris Ebben V 8:34
6 13 Krista van Soldt V 9:28
7 12 Rosa Bakker V 9:28
8 31 Heleen van der Wielen V -
9 9 Peter Bieshaar M -
10 1 Jasper Wattjes M -
11 8 Jan Bieshaar M -
12 14 Klaas-Jan Spek M -
13 23 Dennis Baggerman M -
14 25 Martin van Krieken M -
15 33 Erik Borgert M -
16 20 Adriaan Schagen M -
17 41 Gert Jan van Maaren M -
18 26 Hans Kleinhesselink M -
19 24 Dinand van Haaften M -
20 27 Corina van Haren V -
21 16 Wim Verbrugge M -
22 30 Danique Spekle V -
23 11 Ronald Kolkman M -
24 49 Dieter Looijen M -
25 2 Ellen Wilms V -
26 28 Roel Blom M -
27 46 Tommie van Hooft M -
28 45 Felix van Haaft M -
29 48 Pieter Bas Sissing M -
30 47 Hendrik Rietstra M -
31 40 Liesel Swart V -
32 4 Naci Geben M -
33 34 Robert Schimmer M -
34 19 Dirk Lips M -
35 37 Marie Jeanne Wolfs V -
36 38 Joop Kosters M -
37 35 Erik Elfering M -
38 39 Johan Grobben M -
39 36 Artje van der Vliet V -
40 18 Clarissa Valentijn V -
41 32 Christel Bijl V -
42 29 Tommie Piekema M -
43 50 Gerard Terpstra M -
44 15 Frans Merx M -
45 42 Aart Beekman M -
46 51 Arjan Schimmer M -
47 43 Iris van Dalen V -
48 22 Renee Goossens V -
49 21 Bert van Kessel M -
50 44 Bert van Dalen M 16:11

Finish (fietsen)

Rugnr. Naam Geslacht Tijd (mm:ss)
1 5 Peter van Liempt M 37:47
2 9 Peter Bieshaar M 40:26
3 1 Jasper Wattjes M 40:30
4 8 Jan Bieshaar M 40:39
5 3 Johnny van Heel M 42:08
6 26 Hans Kleinhesselink M -
7 11 Ronald Kolkman M -
8 34 Robert Schimmer M -
9 41 Gert Jan van Maaren M -
10 13 Krista van Soldt V -

Dinand van Haaften (rugnummer 24) is niet geklasseerd wegens materiaalpech tijdens het fietsen.


Paul Meijering


Finish (lopen)

Uitslag Rugnr. Naam Geslacht Tijd (h:mm:ss)
1 5 Peter van Liempt M 59:58
2 9 Peter Bieshaar M 1:03:05
3 8 Jan Bieshaar M 1:03:16
4 1 Jasper Wattjes M 1:04:47
5 3 Johnny van Heel M 1:06:32
6 33 Erik Bogert M 1:07:12
7 26 Hans Kleinhesselink M 1:07:16
8 41 Gert Jan van Maaren M 1:08:33
9 13 Krista van Soldt V 1:08:53
10 12 Rosa Bakker V 1:09:12
11 34 Robert Schimmer M 1:09:46
12 11 Ronald Kolkman M 1:10:19
13 14 Klaas-Jan Spek M 1:10:22
14 46 Tommie van Hooft M 1:11:23
15 16 Wim Verbrugge M 1:11:40
16 7 Remy Ebben M 1:12:06
17 27 Corina van Haren V 1:12:20
18 19 Dirk Lips M 1:12:27
19 38 Joop Kosters M 1:12:54
20 10 Nick Alink M 1:13:35
21 42 Aart Beekman M 1:13:36
22 21 Bert van Kessel M 1:14:22
23 20 Adriaan Schagen M 1:14:26
24 49 Dieter Looijen M 1:15:21
25 28 Roel Blom M 1:15:24
26 25 Martin van Krieken M 1:15:27
27 23 Dennis Baggerman M 1:15:42
28 2 Ellen Wilms V 1:16:13
29 30 Danique Spekle V 1:16:28
30 4 Naci Geben M 1:17:35
31 48 Pieter Bas Sissing M 1:18:30
32 51 Arjan Schimmer M 1:19:05
33 6 Iris Ebben M 1:19:26
34 44 Bert van Dalen M 1:19:57
35 15 Frans Merx M 1:19:59
36 50 Gerard Terpstra M 1:20:02
37 45 Felix van Haaft M 1:20:20
38 47 Hendrik Rietstra M 1:20:49
39 37 Marie Jeanne Wolfs V 1:21:14
40 39 Johan Grobben M 1:23:40
41 31 Heleen van der Wielen V 1:24:18
42 40 Liesel Swart V 1:25:00
43 43 Iris van Dalen V 1:25:11
44 18 Clarissa Valentijn V 1:25:27
45 29 Tommie Piekema M 1:25:48
46 22 Renee Goossens V 1:27:03
47 32 Christel Bijl V 1:27:24
48 36 Artje van der Vliet V 1:30:14
49 35 Erik Elfering M 1:33:00